Prezentacje multimedialne o Ropczycach

      29 marca 2012 r. w auli Zespołu Szkół Agro-Technicznych podsumowano konkurs na najlepszą prezentację multimedialną pt. „Ropczyce mają 650 lat” przeznaczony dla uczniów gimnazjów. Konkurs zorganizowany został w ramach jubileuszu naszego miasta, a nad całością honorowy patronat sprawował burmistrz Ropczyc - Bolesław Bujak.

      W konkursie wzięli udział gimnazjaliści z powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Do oceny wpłynęło 28 prac. Spośród nich wybrane zostały trzy najlepsze. I miejsce zajęła Sandra Guzek, uczennica Zespołu Szkół Nr 3 w Ropczycach, II miejsce przyznano Weronice Kajdas z Zespołu Szkół Nr 1 w Ropczycach, a III - Mateuszowi Woźny z Zespołu Szkół w Lubzinie. [...]

 Więcej na te i inne tematy możecie państwo przeczytać w wydaniu drukowanym miesięcznika
„Ziemia Ropczycka”.

Wydarzenia Roku 2018

Uprzejmie informujemy, iż sezon największych imprez plenerowych i nie tylko 2018 roku dobiegł końca. Na kolejne wielkie imprezy zapraszamy w roku 2019. Dziękujemy za liczny udział w tegorocznych

wydarzeniach organizowanych w ramach roku jubileuszowego, w którym obchodziliśmy 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Informacje dotyczące terminów i miejsca wydarzeń planowanych na 2019 rok zostaną zamieszczone tuż po Nowym Roku. Prosimy o śledzenie serwisu.

Redakcja

Statystyki

  • 183524Wizyty ogółem:
  • 64750Ilość odwiedzających:
  • 0Odwiedzający obecnie stronę: