Zmagania mistrzów fryzjerstwa

 26 października w Zespole Szkół Technicznych im. prof. K. Olszewskiego w Sędziszowie Młp. odbył się IV Wojewódzki Konkurs Fryzjerski w kategoriach: „Przez fale do mistrza” oraz „Twoja twarz wygląda znajomo – stylizacja na znaną postać”. Do udziału w konkursie zgłosiło się 25 uczestników z 7 szkół z województwa podkarpackiego i małopolskiego.

Jury miało trudne wyzwanie z wyłonieniem zwycięzców. Poziom tegorocznego konkursu był bardzo wysoki i o promowanych miejscach decydowały ułamki punktów. Tak naprawdę, każdy z uczestników był wygranym, ponieważ stanął na wysokości zadania i stworzył niepowtarzalną wizualizację i stylizację, wykazał się dużymi umiejętnościami i kreatywnością. W kategorii „Twoja twarz wygląda znajomo – stylizacja na znaną postać” całe podium przypadło uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie. I miejsce zdobył Łukasz Delikt, na II pozycji znalazła się Aleksandra, a na III – Anna Zając.

W kategorii „Przez fale do mistrza” I miejsce wywalczyła Wioletta Wiśniewska (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Tarnobrzegu), II miejsce zajęła Żaneta Kłos (Zespół Szkół ZDZ w Rzeszowie), a III miejsce jury przyznało przedstawicielce gospodarzy, Katarzynie Toton (Zespół Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Małopolskim).

Serdecznie gratulujemy.

ZST w Sędziszowie Młp.

 

 

 

Więcej na te i inne tematy możecie państwo przeczytać w wydaniu drukowanym miesięcznika
„Ziemia Ropczycka”.

Wydarzenia Roku 2018

Uprzejmie informujemy, iż sezon największych imprez plenerowych i nie tylko 2018 roku dobiegł końca. Na kolejne wielkie imprezy zapraszamy w roku 2019. Dziękujemy za liczny udział w tegorocznych

wydarzeniach organizowanych w ramach roku jubileuszowego, w którym obchodziliśmy 100-lecie odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Informacje dotyczące terminów i miejsca wydarzeń planowanych na 2019 rok zostaną zamieszczone tuż po Nowym Roku. Prosimy o śledzenie serwisu.

Redakcja

Statystyki

  • 185826Wizyty ogółem:
  • 66045Ilość odwiedzających:
  • 0Odwiedzający obecnie stronę: