Zmagania mistrzów fryzjerstwa

 26 października w Zespole Szkół Technicznych im. prof. K. Olszewskiego w Sędziszowie Młp. odbył się IV Wojewódzki Konkurs Fryzjerski w kategoriach: „Przez fale do mistrza” oraz „Twoja twarz wygląda znajomo – stylizacja na znaną postać”. Do udziału w konkursie zgłosiło się 25 uczestników z 7 szkół z województwa podkarpackiego i małopolskiego.

Jury miało trudne wyzwanie z wyłonieniem zwycięzców. Poziom tegorocznego konkursu był bardzo wysoki i o promowanych miejscach decydowały ułamki punktów. Tak naprawdę, każdy z uczestników był wygranym, ponieważ stanął na wysokości zadania i stworzył niepowtarzalną wizualizację i stylizację, wykazał się dużymi umiejętnościami i kreatywnością. W kategorii „Twoja twarz wygląda znajomo – stylizacja na znaną postać” całe podium przypadło uczniom Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Krośnie. I miejsce zdobył Łukasz Delikt, na II pozycji znalazła się Aleksandra, a na III – Anna Zając.

W kategorii „Przez fale do mistrza” I miejsce wywalczyła Wioletta Wiśniewska (Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 w Tarnobrzegu), II miejsce zajęła Żaneta Kłos (Zespół Szkół ZDZ w Rzeszowie), a III miejsce jury przyznało przedstawicielce gospodarzy, Katarzynie Toton (Zespół Szkół Technicznych im. prof. Karola Olszewskiego w Sędziszowie Małopolskim).

Serdecznie gratulujemy.

ZST w Sędziszowie Młp.

 

 

 

Więcej na te i inne tematy możecie państwo przeczytać w wydaniu drukowanym miesięcznika
„Ziemia Ropczycka”.

Wydarzenia Roku 2019

W sezonie 2019 "Wydarzeniami Roku" objętymi patronatem medialnym przez "Ziemię Ropczycką" będą następujące imprezy:

- "Dni Ziemi Ropczyckiej" - organizowane w terminie od 28 maja do 01 czerwca 2019 roku.

- "Dożynki Gminne", które będą miały miejsce w dniu 18 sierpnia 2019 roku.

Jako jeden z patronów medialnych tych wydarzeń zapraszamy serdecznie do licznego w nich uczestnictwa, oraz przeżywania wspaniałych wrażeń związanych z odbiorem przygotowanych atrakcji.

Redakcja

Kontakt

Towarzystwo Przyjaciół Ziemi Ropczyckiej
ul. Bursztyna 1
39-100 Ropczyce
Tel.: (17) 221 82 28
Fax: (17) 221 01 98
NIP: 818-10-05-211
e-mail: redakcja@gazeta-ziemiaropczycka.pl
Internet: www.gazeta-ziemiaropczycka.pl

Statystyki

  • 190858Wizyty ogółem:
  • 68282Ilość odwiedzających:
  • 0Odwiedzający obecnie stronę: