Jesienny kiermasz smaków

Już po raz czwarty w Szkole Podstawowej w Niedźwiadzie Dolnej zorganizowany został jesienny kiermasz smaków. Impreza co roku cieszy się ogromnym zainteresowaniem.

W organizację kiermaszu chętnie włączają się rodzice, którzy przygotowują domowe, pyszne i ciekawe zakąski, między innymi: ziemniaczane pączki, marchewkowe muffinki, zupę z dyni, szarlotki, ciasteczka  grzybki, orzeszki, brzoskwinki, pieczarki oraz wiele innych. O gorące i chrupiące kiełbaski i szaszłyki z grilla oraz pieczone ziemniaki zadbali tatusiowie, którzy już od rana rozpalali ognisko. Z okazji kiermaszu  został zorganizowany konkurs na najciekawsze jesienne przebranie. Dzieci już od kilku dniu przygotowywały się wraz z rodzicami, szyjąc piękne, jesienne stroje.
W czasie imprezy dyrektor szkoły Wioletta Czemarnik wręczyła dzieciom dyplomy i wspaniałe nagrody. Podczas kiermaszu przedszkolaki miały okazję wykazać się w różnych konkurencjach i zabawach. Były wyścigi z kartoflem na łyżce, zbieranie grzybków, zabawy z chustą animacyjną i inne. Jesienny kiermasz zachwycił bogactwem kolorów i smaków, a piękną dekorację sali zawdzięczamy Dorocie Wośko oraz  Magdalenie Bieszczad. Rodzice przedszkolaków, jak zwykle, stanęli na wysokości zadania.
Dziękujemy dyrektor Wioletcie Czemarnik, nauczycielom, pracownikom szkoły oraz uczniom za uczestnictwo w kiermaszu oraz wszystkim rodzicom przedszkolaków z Niedźwiady Dolnej za pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia. [...]